Gizlilik Sözleşmesi

Biryildizol.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir.

Biryildizol.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

Biryildizol.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde biryildizol.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin en güvenli ödeme sistemlerinden kabul edilen iyzico üzerinden gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kapıda ödeme sistemi ile kredi kartı bilgisini paylaşmak istemeyen değerli müşterilerimize güvenle hizmet verilmektedir.

Ayrıca biryildizol.com’da Comodo "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. Comodo SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden, kart bilgilerinizin 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.