Sıkça Sorulan Sorular

Satılan ürünler orjinal mi?

Biryıldızol’da satışı gerçekleştirilen tüm ürünler markaların kendilerinden ya da uluslararası dağıtım izni olan firmalardan tedarik edilmektedir. Ürünler orijinal ambalaj ve sertifikalarıyla tarafınıza teslim edilmektedir.

Nasıl üye olurum?

Biryıldızol' a Üye Ol linkine tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Biryıldızol’da alışveriş yapabilmeniz için bir defaya mahsus olmak üzere üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Kısa bir işlem olan ve siparişinizi doğru bir şekilde elinize ulaştırmamızı sağlayacak bilgiler içeren üyelik oluşturma aşamasından sonra istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda sistemimize adres bilgilerinizi kaydederek ileriki alışverişlerinizde tekrar adres bilgisi girmeden daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Üyeliğinizle birlikte, özel indirim ve kampanyalardan öncelikli haberdar olabilirsiniz.

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

Biryıldızol’da en yüksek güvenlik sistemi olan Comodo 256 bit SSL şifreleme kullanılmaktadır. Comodo SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına alır. 
Sitemizde gördüğünüz Comodo SSL sertifika logosu, site içerisindeki tüm bilgilerinizin korunduğunu gösterir. 
Kredi kartı bilgileriniz doğrudan bankaya gönderilir, sistemimizde saklanmaz. Biryıldızol şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez

Siparişim kaç günde adresime ulaşır?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün Ankara stoğumuzda ise aynı gün kargoya verilebilmektedir. Ancak bazı ürün gruplarımız kişiye özel olarak üretildiğinden ya da diğer illerdeki mağaza stoklarımızdan tedarik edildiğinden ,teslim süremiz 1-20 iş günüdür. Siparişinizi vermeniz ardından 48 saat içinde tahmini teslim tarihi tarafınıza iletilmektedir. Olası yaşanabilecek bir gecikme de yine tarafınıza mail yoluyla bilgi verilir.

Teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin adresini belirttiğiniz adresten farklı bir adrese göndermek istiyorsanız, info@biryildizol.com adresine mail atmanızı rica ederiz. Müşteri ilişkileri sorumlularımız tarafınıza dönüş yapacaktır. “Hesabım” sayfasından da kayıtlı adresinizi güncelleyip yeni adres ekleyebilirsiniz.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Ödemelerinizi Havale/EFT veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Ayrıca MNG kargo ile kapıda ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ilk alışverişlerde KÖ seçeneği için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir.