Teslimat ve İade

Tüketici memnuniyetinde yepyeni bir sayfa açan Biryıldızol, temel felsefesi olan "%100 Müşteri Memnuniyeti” kapsamında size ulaşan ürünü, kullanılmamış ve zarar görmemiş olması şartıyla, 14 gün içerisinde faturanız ve ürünün ambalajı ile ücretsiz olarak iade almaktadır.

İade

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

 • İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası ile eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Biryıldızol’un size belirttiği iade adresine yollamanızı rica ederiz.
  İade Adresi: Bir Yıldız Ol Ltd Şti, Bülbülderesi Caddesi, 1/14, Küçükesat, Çankaya / ANKARA
 • İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
 • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.
 • Giyim ürünleri kullanılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir.
 • İç giyim ürünleri, mayo, bikini vb. ürünler hijyen koşulları sebebi ile iade alınamamaktadır.
 • Abiye ürünler, gece kıyafetleri iade alınamamaktadır. Bandaj elbiseler de abiye elbise grubunda yer aldıkları için iade alınmamaktadır.
 • Kişiye özel üretilen ya da getirtilen ürünlerde kanun gereği iade/değişim kabul edilmemektedir.

Ürününüz Biryıldızol tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda iade edeceğiniz ürün/ürünlerin bedeli ödeme şekliniz doğrultusunda, e-posta adresinize gönderilen onay bildiriminden itibaren 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Değişim

Değişim talebinizle ilgili Biryıldızol Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanızın çift nüshası ile birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde MNG Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.

 • Lütfen yukarıdaki şartların sağlanmadığı takdirde değişim / iade talebinizin işleme konulamayacağını unutmayınız.

Ücretsiz İade / Değişim Kargo Gönderimi

MNG Kargo ile gönderdiğiniz hiçbir iade/değişim için kargo ücreti ödemezsiniz. MNG Kargo firması haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda kargo ücreti tarafınıza aittir.

MNG kargo ücretsiz gönderiden yararlanmak için şirket ismimizi belirtmeniz yeterlidir.

GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

 • Aldığınız ürün de üretimden kaynaklanan bir sorun, defo ya da tahriş olduğu durumlar da 30 iş günü içerisinde şikayetinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ürünleri Bir Yıldız Ol firması olarak şirketimiz İNCELEMEMEKTEDİR.
 • Şikayetiniz markaların inceleme birimleri tarafından değerlendirilir ve de sonuca ulaştırılır.
 • Türkiye'deki distribütörlüğe gönderilerek uzmanlar tarafından tüm dünyada geçerli olan standartlara uygun olarak incelenmektedir.
 • Üründeki sorunun materyal kusuru bulunup bulunmadığının testlerinden geçmektedir. Kullanımdan kaynaklı sorunlarda kabul edilmeyerek red mektubu gelmektedir.
 • Değerlendirme sonucunu Garanti ve İade Sorgulama kodu ile takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Arızalı Ürünlerde Kargo Bedeli Müşteriye Aittir.